INGRID RÅSTRÖM. Skål, "Sofiero, hamrad silver, CGR, signerad, 1976.

4396528. INGRID RÅSTRÖM. Skål, "Sofiero, hamrad silver, CGR, signerad, 1976.

Höjd 8,0, diameter 14,5 cm
Vikt 345,5 gram.

Mindre repor invändigt
Utvändigt spår efter putsmedel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,0, diameter 14,5 cm
Vikt 345,5 gram.

Mindre repor invändigt

Antal besök: 172