DIVERSE, bl.a, "Verdura", Rörstrand, Bodum, 1900-talets mitt/andra hälft.

439612. DIVERSE, bl.a, "Verdura", Rörstrand, Bodum, 1900-talets mitt/andra hälft.

Ugnsform, "Verdura", Rörstrand. 24,5 x 16,5 cm.
Bodum, 3 ugnsformar, höjd 6 - 10 , diameter 10 - 22 cm.
Kaffekanna i rostfritt stål, Sigvard Bernadotte, höjd 14 cm.
Teakbricka, 40 x 20 cm.
Uggla, trä, märkt, David Eriksson, Vrena.
Skrivbordslampa, längd 73,5 cm.

Bruksslitage.
Lampan ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teakbricka, 40 x 20 cm.

Bruksslitage.
Lampan ej funktionstestad.

Antal besök: 727