FÅGLAR i glas, 18 st, Paul Hoff för WWF, Kosta Boda.

439594. FÅGLAR i glas, 18 st, Paul Hoff för WWF, Kosta Boda.

Olikfärgad glasmassa, olka fågelarter
Signerade WWF för världsnaturfonden, Svenskt glas, P Hoff, Limited Edition nine thousand.

Bruksskick
Tre med mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Tre med mindre avslag.

Antal besök: 10 064