PIEDESTAL, bronserad putto.

PIEDESTAL, bronserad putto.
439578. PIEDESTAL, bronserad putto.

1900-tal.
Höjd 99cm, diameter 29cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-tal.
Höjd 99cm, diameter 29cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 223