KISTA, märkt och daterad, HAD 23/9-1853.

439567. KISTA, märkt och daterad, HAD 23/9-1853.

Kista bemålad med blommor i urnor
Längd 140 cm
Djup 63,5 cm
Höjd 74 cm.

Åldersrelaterat slitage, detaljer i järn med bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 140 cm
Djup 63,5 cm
Höjd 74 cm.

Antal besök: 973