BYRÅAR, 3 st, Tingströms, SPEGEL och TAMBURMAJOR, 1970-tal.

43951. BYRÅAR, 3 st, Tingströms, SPEGEL och TAMBURMAJOR, 1970-tal.

Tamburmajorens höjd 180, största byråns mått; längd 100, bredd 45, höjd 44 cm.

Slitage, repor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och skador.

Antal besök: 1 422