ACKE OLDENBURG. "Spanska sånger".

4394698. ACKE OLDENBURG. "Spanska sånger".

Olja på duk, 101 x 110 cm, oramad. Signerad Acke Oldenburg och daterad 1988.

PROVENIENS:
Ur konstnärens kvarlåtenskap.

Ytsmuts.

Tema

Acke Oldenburg - en säregen bildvärld

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:
Ur konstnärens kvarlåtenskap.

Ytsmuts.

Tema

Antal besök: 722