L G LUNDBERG. Komposition, färglitografi nr 33/50, signerad och daterad 1985.

439465. L G LUNDBERG. Komposition, färglitografi nr 33/50, signerad och daterad 1985.

74x53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

74x53 cm.

Antal besök: 366