SOFFBORD, med sarg, ek, 1900-talets sista kvartal.

439461. SOFFBORD, med sarg, ek, 1900-talets sista kvartal.

Bordet byggt av möbelsnickare inspirerad av Svenskt Tenn
Längd och bredd 96,5, höjd 48,5 cm.

Repor samt skrapmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt skrapmärken.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 779