MÖBLER, 3 del, sybord, 1800 tal, fåtölj samt bord 1960 tal.

43946. MÖBLER, 3 del, sybord, 1800 tal, fåtölj samt bord 1960 tal.

Bord, bra bohag modell micado, höjd 51 cm längd 51 cm, djup 45 cm.
Sybord, höjd 74 cm, längd 55 cm, bredd 40 cm.
Stol Johansson design, Markaryd.

Slitage/skador i skivor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage/skador i skivor.

Antal besök: 855