FIGURINER, 3 stycken, soapstone, Kina.

4394462. FIGURINER, 3 stycken, soapstone, Kina.

Höjd 10-15 cm.

Mindre avslag, 1 figurin med lagningar, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10-15 cm.

Antal besök: 205