ANTJE BRÜGGEMANN-BRECKWOLDT. VASER OCH SKÅLAR.

439391. ANTJE BRÜGGEMANN-BRECKWOLDT. VASER OCH SKÅLAR.

SKÅLAR, 2 st samt VAS, stengods, signerade och daterade. H. 4,8 cm, 6,5 cm och 10,5 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

Antal besök: 717