WIWEN NILSSON. SERVERINGSSPADE, SILVER.

4393802. WIWEN NILSSON. SERVERINGSSPADE, SILVER.

Monogramsignerad, Lund 1929.
Längd 23,5cm.
Vikt ca 70 gram.

Bruksrepor. Gravyr.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Monogramsignerad, Lund 1929.
Längd 23,5cm.
Vikt ca 70 gram.

Bruksrepor. Gravyr.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Antal besök: 455