SPEGELBYRÅ, 1800-tal.

SPEGELBYRÅ, 1800-tal.
439371. SPEGELBYRÅ, 1800-tal.

Spegelbyrå med valnötsfanér, nyckelbricka samt handtag i mässing. Längd 112, bredd 54, höjd 182 cm. Krön medföljer.

Slitage, fanérskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
439371. SPEGELBYRÅ, 1800-tal.

Slitage, fanérskador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 244