SATSBORD, 1980-TAL, 3 DELAR.

SATSBORD, 1980-TAL, 3 DELAR.
4393600. SATSBORD, 1980-TAL, 3 DELAR.

Mässing och onyx.
Höjd 49-59cm.
Bredd 57-69cm.
Djup 40-45cm.

En skiva med ytskav. Bruks- och ytslitage. Repor, anlupen, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing och onyx.
Höjd 49-59cm.
Bredd 57-69cm.
Djup 40-45cm.

Antal besök: 392