GERHARD HENNING. Orientalisk Kvinna, etsning, monogramsignerad .

439353. GERHARD HENNING. Orientalisk Kvinna, etsning, monogramsignerad .

Plåtstorlek 11,0 x 9,0 cm.
Totalmått inkl passpartout 52 x 42 cm.
Text av Gerhard under passpartout.

Gulnad, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtstorlek 11,0 x 9,0 cm.

Gulnad, bruks/åldersslitage.

Antal besök: 468