JOCKUM NORDSTRÖM. "Biljardspelaren".

4393145. JOCKUM NORDSTRÖM. "Biljardspelaren".

Olja på pannå, 80 x 63 cm, inklusive ram 83 x 66 cm. Signerad och daterad a tergo JOCKUM 92.

PROVENIENS
Johan Wallin Collection, Uppsala
Stiftelsen Art for the Globe.

Smärre färgbortfall.

Tema

Art for the Globe - Femmes

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS
Stiftelsen Art for the Globe.

Smärre färgbortfall.

Tema

Art for the Globe - Femmes

Antal besök: 2 136