BORDSLAMPOR, 2 st, bland annat Svenskt Tenn. 1900-tal.

43930. BORDSLAMPOR, 2 st, bland annat Svenskt Tenn. 1900-tal.

Bordslampa, trä, vitmålad, Svenskt Tenn 2575, höjd 15,5 cm.
Bordslampa, porslin med träsockel, höjd 32 cm.

Bruksslitage, Svenskt Tenn lampa med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 509