LABORATORIEFÖREMÅL, 1900-tal.

LABORATORIEFÖREMÅL, 1900-tal.
439250. LABORATORIEFÖREMÅL, 1900-tal.

Provrörsställningar tre stycken med tillbehör.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 681