CARIN NILSON. Tillskriven. (1884-1973). Skulptur, gips, osignerad.

439246. CARIN NILSON. Tillskriven. (1884-1973). Skulptur, gips, osignerad.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. höjd ca. 30,5 cm.
Efter nefertiti.

Smuts, smärre färgbortfall.

Carin Nilson (1884–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Efter nefertiti.

Smuts, smärre färgbortfall.

Carin Nilson (1884–1973)

Antal besök: 670