OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fågelmotiv, olja på pannå, signerad SAB samt daterad -67.

439234. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fågelmotiv, olja på pannå, signerad SAB samt daterad -67.

Dagmått 44 x64 cm.
Falsmått 45,5 x 65,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 44 x64 cm.
Falsmått 45,5 x 65,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 589