MAPP, med 20 etsningar, Brīvības Cīņas, Lettland, 1937.

439230. MAPP, med 20 etsningar, Brīvības Cīņas, Lettland, 1937.

Mapp med etsningar från Lettland.
Brīvības Cīņas
Ofortu sakopojums L Liberta redakcija ar F Baloza ievada värdiem
Bladens storlek 47 x 37 cm.

Smärre slitage samt något gulnade blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brīvības Cīņas
Bladens storlek 47 x 37 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 861