SOFFA, Carl Gustaf Hiort af Ornäs, 1900-talets andra hälft.

439213. SOFFA, Carl Gustaf Hiort af Ornäs, 1900-talets andra hälft.

Flätad läderrygg, lösa dynor.
Längd ca 180 cm.

Torkad stoppning. Läderremmar delvis skadade. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flätad läderrygg, lösa dynor.
Längd ca 180 cm.

Antal besök: 3 502