GLASSERVIS, 52 delar, Zwiesel, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

439202. GLASSERVIS, 52 delar, Zwiesel, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

10 vinglas, 12 longdrinkglas, 6 champagneglas, 12 starkvinsglas och 12 likörglas. Vinglasens höjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 594