MARGARETA RENBERG. "Byggelse 1".

4391982. MARGARETA RENBERG. "Byggelse 1".

Olja på duk, 120 x 100 cm, inklusive ram 122 x 122 cm. Monogramsignerad MR.

PROVENIENS
Johan Wallin Collection, Uppsala
Stiftelsen Art for the Globe.

Krackeleringar, ytsmuts.

Tema

Art for the Globe - Femmes

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS
Stiftelsen Art for the Globe.

Krackeleringar, ytsmuts.

Tema

Art for the Globe - Femmes

Antal besök: 718