PARTI LEKSAKER, Ångmaskin Wilesco, Märklin konstruktionsset, Tenngjutning set.

439186. PARTI LEKSAKER, Ångmaskin Wilesco, Märklin konstruktionsset, Tenngjutning set.

Ångmaskin Wilesco 1960/70-tal i originalkartong.

Märklin, metallkonstruktions set nr 1010, delvis byggt, originalkartong, 1960-tal.

Prince August, tenngjutnings set med tre gjutformar, degel och tenn.

Originalkartonger med skador, ovisst om alla delar finns, ej fuktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 097