439186. PARTI LEKSAKER, Ångmaskin Wilesco, Märklin konstruktionsset, Tenngjutning set.
Ångmaskin Wilesco 1960/70-tal i originalkartong.
Märklin, metallkonstruktions set nr 1010, delvis byggt, originalkartong, 1960-tal.
Prince August, tenngjutnings set med tre gjutformar, degel och tenn.
Originalkartonger med skador, ovisst om alla delar finns, ej fuktionstestat.