BIL, Forma,Arnold,1900-tal.

BIL, Forma,Arnold,1900-tal.
439180. BIL, Forma,Arnold,1900-tal.

Längd ca 25 cm.

Ålders samt bruksslitage.Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 25 cm.

Antal besök: 893