SOFFGRUPP, blå skulpterad plysch, Dux, 1900-talets mitt.

439143. SOFFGRUPP, blå skulpterad plysch, Dux, 1900-talets mitt.

Soffans längd 160 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd 160 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 757