SEKRETÄR, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.

439037. SEKRETÄR, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.

Snedklaffssekretär med lådor och skrivskiva
Längd 84, bredd 41, 102 cm.

Torrsprickor, repor och märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 84, bredd 41, 102 cm.

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 994