SYBORD, ek & canvas, 1900-tal.

4390301. SYBORD, ek & canvas, 1900-tal.

Sybord med stomme i ek, inredd låda samt korg i canvas, på hjultrissor
Längd 67, bredd 45, höjd 51 cm.

Repor och märken, canvas med bristning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Gumsbackevägen 5b
611 38 Nyköping
Sverige

Placering
Möbelgång liten
Antal besök: 176