Vas, C G Hallberg, skadad, höjd om hel ca 15,5 cm.
Sockertång, svensk import, längd ca 9 cm.
Skedar samt mindre gafflar.
Total vikt ca 220 gram.
Vas med flera skador. Slitage.
Skedar samt mindre gafflar.
Total vikt ca 220 gram.