SOUVENIRSKEDAR, 15 st, silver med dekor av svenska landskaps- och stadsvapen, MEMA, 1900-tal.

438958. SOUVENIRSKEDAR, 15 st, silver med dekor av svenska landskaps- och stadsvapen, MEMA, 1900-tal.

Längd ca 11 cm.
Vikt ca 189 gram.

Slitage, enstaka emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 11 cm.
Vikt ca 189 gram.

Slitage, enstaka emaljskador.

Antal besök: 3 431