MORTEL, kolmårdsmarmor, med pistill, 1900-tal.

438952. MORTEL, kolmårdsmarmor, med pistill, 1900-tal.

Diameter ca 13 cm.
Höjd ca 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 13 cm.
Höjd ca 11 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 867