TAMBURMAJOR, Johanson design, Markaryd, 1900-tal.

438854. TAMBURMAJOR, Johanson design, Markaryd, 1900-tal.

Höjd ca 173 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 173 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 081