TEKANNA, märkt "Alex", 1900-tal.

4387896. TEKANNA, märkt "Alex", 1900-tal.

Mått: 21 x 21 x 26 cm.

Bruksslitage.

Tema

Det dukade bordet

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 21 x 21 x 26 cm.

Bruksslitage.

Tema

Det dukade bordet

Antal besök: 354