PARTI NYSILVER, 12 delar, bland annat kaffeservis, bricka, glas, 1900-tal.

438776. PARTI NYSILVER, 12 delar, bland annat kaffeservis, bricka, glas, 1900-tal.

Kaffeservis 3 delar, WMFM, kannans höjd 31 cm.
Bricka, GAB, 25 x 42 cm.
6 snapsglas, emaljerad insida,W & S Blackinton, höjd 9,5 cm.
2 saltkar, i form av svanar, märkta Italy, höjd 8 cm.

Varierande slitage och repor. Kaffeservis med gravyrer. Saltsvanar med något skeva vingar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka, GAB, 25 x 42 cm.

Antal besök: 783