STANSLAW ZOLADZ. litografi, signerad, daterad samt numrerad 141 / 290.

438773. STANSLAW ZOLADZ. litografi, signerad, daterad samt numrerad 141 / 290.

Bildyta ca 36,5 x 54,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 36,5 x 54,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 919