WALTER RUNEBERG. Efter. gipsbyst, kopia signerad V. Nordström, föreställande Axel Fryxell.

438755. WALTER RUNEBERG. Efter. gipsbyst, kopia signerad V. Nordström, föreställande Axel Fryxell.

Originalet i brons står utanför Kungliga Biblioteket, Stockholm. Höjd ca 60 cm.

Slitage, fläckar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, nagg.

Antal besök: 1 522