RESESKRIVMASKIN, Royal De Luxe, tidigt 1900-tal.

438742. RESESKRIVMASKIN, Royal De Luxe, tidigt 1900-tal.

Mått väska 15 x 30 x 32 cm.

Väska med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått väska 15 x 30 x 32 cm.

Väska med slitage.

Antal besök: 1 073