REGNMÄTARE, "Kronblom", 1900-tal.

4387137. REGNMÄTARE, "Kronblom", 1900-tal.

Total höjd: 70 cm.

Bruksslitage. Saknar mätrör.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd: 70 cm.

Bruksslitage. Saknar mätrör.

Antal besök: 494