DIMITRI BOUCHENE. 1893-1993, signerad, daterad 1960.

43867. DIMITRI BOUCHENE. 1893-1993, signerad, daterad 1960.

Gouache på papper 23 x 15
Gåva från konstnären.

Saknar glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gouache på papper 23 x 15
Gåva från konstnären.

Saknar glas.

Antal besök: 1 720