4386291. REGINALD JAMES LLOYD (1926-2020) - STUDIOKERAMIK.
Inklusive en skål av slipware-typ, daterad 2006 och signerad på framsidan och baksidan av fatet (32 cm diameter), med en annan skål av R J Lloyd (24,5 cm diameter), en minnesskål för Charles och Diana (9,5 cm hög) och två andra föremål.