EINAR R KRAGH. Landskap med höbalar, olja på duk, signerad.

438607. EINAR R KRAGH. Landskap med höbalar, olja på duk, signerad.

74 x 129 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

74 x 129 cm.

Antal besök: 1 845