MATTA, röllakan, signerad AW, ca 200 x 140 cm.

438585. MATTA, röllakan, signerad AW, ca 200 x 140 cm.

Polykromt mönster.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykromt mönster.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 2 962