OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Norskt fjordlandskap. Olja på duk, signerad S. Longby.

438572. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Norskt fjordlandskap. Olja på duk, signerad S. Longby.

31,5 x 46 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

31,5 x 46 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 5 286