MORTLAR med stötar, 5 stycken, mässing.

4385184. MORTLAR med stötar, 5 stycken, mässing.

Höjd från ca 7 cm till ca 5 cm
Stötar längd från ca 11,5 cm till ca 7,5 cm.

repor, nött, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

repor, nött, använt slitage.

Antal besök: 137