VASER samt FAT, 3 delar, "Kreta", Britt-Louise Sundell, Gustavsberg.

438516. VASER samt FAT, 3 delar, "Kreta", Britt-Louise Sundell, Gustavsberg.

Vas, höjd 24.5 cm. Fat diameter 5.3 cm samt 29.5 cm.

Mindre fat med nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 085