VAS, keramik, Nila, Alingsås.

VAS, keramik, Nila, Alingsås.
438499. VAS, keramik, Nila, Alingsås.

Höjd 52 cm.
Riklig dekor med fiskar.

Lagning. Bottennagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm.
Riklig dekor med fiskar.

Antal besök: 2 034