KOFFERT,Alstermo bruk, 1900-talets mitt.

438465. KOFFERT,Alstermo bruk, 1900-talets mitt.

Längd 80 cm
Bredd 50 cm
Höjd 41 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 80 cm
Bredd 50 cm
Höjd 41 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 865