GOLVARMATURER, 1 par, höjd ca 235 cm.

438451. GOLVARMATURER, 1 par, höjd ca 235 cm.

komposit material, 10 ljusarmar.

Skador, lagningar, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 589